KONST / Litografier / Färglitografi 15966302
nr 1596 6302
Färglitografi
Göran Gidenstam, Länk vid barriär, Signerad, numrerad 37/25. Färglitografi, bildmått: 33x51 cm, yttermått inklusive ram: 54x70 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 februari 2024
kl 20:40:59
5/2 12:41:56
100 kr
5/2 17:48:09